Dasma jone (Couple RN) nate magjike dhe e pa harruar VLOG

708684
592
14290
08.10.2022
Couple.rn

Couple.rn

73659967
165000
169
11.01.2020
DE
Описание видео:

Dekorimi magjik nga: 🤍instagram.com/granddecor?igshid=YmMyMTA2M2Y= GRAND DECOR Restoranti: 🤍instagram.com/restaurant.grandoita?igshid=YmMyMTA2M2Y= GRAND OITA Komplet veshja Dhondri dhe Nusja: 🤍instagram.com/minnafashion_official?igshid=YmMyMTA2M2Y= MINNA FASHION Foto dhe video: 🤍instagram.com/agongjinofci?igshid=YmMyMTA2M2Y= WE SHOOT Grimi dhe flokt: 🤍instagram.com/meritonbayrami?igshid=YmMyMTA2M2Y= MERITON BAYRAMI Piano: 🤍instagram.com/whitegrandpiano_performance?igshid=YmMyMTA2M2Y= WHITE GRAND PIANO Violina: 🤍instagram.com/dalvinnm?igshid=YmMyMTA2M2Y= DALVIN MAMUSHA Ndriqimi: 🤍instagram.com/eventslightingsound?igshid=YmMyMTA2M2Y =ELS LIGHTING Torta: 🤍instagram.com/premiumweddingcake?igshid=YmMyMTA2M2Y= PREMIUM WEDDING Kengetari: 🤍instagram.com/ediermeni?igshid=YmMyMTA2M2Y= EDI ERMENI Edhe mos harroni, WE LOVE YOU! Per me shume: Instagram: 🤍instagram.com/couple.rn TikTok: 🤍🤍tiktok.com/🤍couple.rn Direct: couple.rn🤍hotmail.com

Кадры из видео
Dasma jone (Couple RN) nate magjike dhe e pa harruar VLOG
Dasma jone (Couple RN) nate magjike dhe e pa harruar VLOG
Dasma jone (Couple RN) nate magjike dhe e pa harruar VLOG
Dasma jone (Couple RN) nate magjike dhe e pa harruar VLOG
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Besjana Mustafaj
2023-01-19 20:09:00

U rime Dasma ju ve e mir ♥️

Besjana Mustafaj
2023-01-19 20:08:14

U rime Dasma ju ve u rime Dasma

EMINEM
2023-01-18 10:53:20

Klm

Fjorela Renis Osmaj
2023-01-15 18:02:34

Urime martesa edhe 💯 vite te tjera bashke❤❤❤❤❤❤❤❤️ju duam shume❤🤍🤍😘😘

Rejhana Durmishi
2023-01-10 14:28:46

Urime martesa ju dua

Azmina Shabani
2022-12-16 21:23:29

Urime darsma njomza dhe rinor ishallaa te jeni te lumtur bashke video shume e mire ❤😘😘🥰🥰🤍🤍🤍

Aulona shabani
2022-11-14 10:08:43

Dasma ma ebukura ne bot Komplimente Njomza shum te bukur ju dua shum njomza rinor ilove you Atmosfera shum emadhe shum e bukur Dasma epaharruar Ju dua shum ooo dy ylla edhe nje her Ilove you❤❤❤❤❤❤

Elta Rahimi
2022-11-13 11:36:05

Urime martesa ju uroj fat e lumturi n jet judua jeni jutuberat me t mir 💜💚🥰

Arti arta
2022-11-09 19:02:33

Ne dasma kosov kan qef musafiret te duken shume terheqes se kuptoj pse se nusja duhet te duket 1 !!!

Xhuljana Gjeta
2022-11-08 02:51:34

Urine martesen njomza rinor

Adisa gjo
2022-10-28 17:45:02

Urime martesa ishalla jeni te lumtur per gjithmon 2 pellumbat ne qiell

Lumturie Bytyqi
2022-10-26 13:07:47

mjomza je një vajz shum e mir ndaj tjerve un te dua shum te dua mjomza🧡❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Erda Ahmeti
2022-10-22 18:33:16

si e ka emrin kjo kënga gGPHtlaEHo0&t=34m05s 34:05
(Urime martesa çifti,paçit vetëm lumturi ❤️❤️☀️☀️

slida emif
2022-10-20 04:49:26

Urime martesa u trashigifshi zoti ju bekoft me tanat tmirat

Migel Migi
2022-10-19 21:29:26

❤️❤️🧿❤️❤️🧿🧿

couu alis
2022-10-18 05:20:13

urime martes qofshi te lumeter jeni nje çift I bukur dhe imir Vu dua shum

Odeta Lajqi
2022-10-16 17:42:15

🥰🥰🥰😍😋🤩😘

Kida💜fanns
2022-10-16 13:44:35

Dasma ishte shume shume e bukur 🙈🙈te trashegoheni 🥰🥰💖💖

Ilir Mazreku
2022-10-16 13:34:07

❤️❤️❤️❤️👑👑👑👑👑

Что ищут прямо сейчас
bubs' Nosazo ���������� �������������� ���������� бокс видео Чшфщьш eva queen glow up how i dj Bomb Shedding самая лучшая сборка капрон трамблёр шварц qur'on yod olish как досвечивать рассаду apple m1 review деревянный небоскреб кукушонок 4 пальца с Ni Cd
Похожие видео
09.10.2022
Dasma magjike e Rinorit&Njomzës, nëna zbulon dhuratën për çiftin

Dasma magjike e Rinorit&Njomzës, nëna zbulon dhuratën për çiftin

26.09.2022
BRIDE TO BE - Surprize nga rinori dhe shoqet weekend ne kroaci 👰🏻‍♀️🥂

BRIDE TO BE - Surprize nga rinori dhe shoqet weekend ne kroaci 👰🏻‍♀️🥂

08.07.2020
5 SECONDS CHALLENGE + DENIM TE RENDE ! (Me 6 persona...)

5 SECONDS CHALLENGE + DENIM TE RENDE ! (Me 6 persona...)

20.05.2020
TELEPATI CHALLENGE + DENIM

TELEPATI CHALLENGE + DENIM

21.12.2022
Gëzuar 2023 - Dy krisma për vitin e ri

Gëzuar 2023 - Dy krisma për vitin e ri

19.11.2022
Dasma Shqiptare - Ezan & Erjona

Dasma Shqiptare - Ezan & Erjona

23.01.2023
DASMA JONE - Arben & Elvira | Dasma shqiptare 2022

DASMA JONE - Arben & Elvira | Dasma shqiptare 2022

30.12.2022
“Akshami me Gjylën” Festiv 2023

“Akshami me Gjylën” Festiv 2023

22.03.2020
YOGA CHALLENGE | (GONE WRONG) * 🇦🇱 E kom thy këmbën 😭*

YOGA CHALLENGE | (GONE WRONG) * 🇦🇱 E kom thy këmbën 😭*

22.05.2022
Ta shohim reagimim e tyre, JA BEJME SURPRIZE FAMILJES RINORIT NE KOSOV

Ta shohim reagimim e tyre, JA BEJME SURPRIZE FAMILJES RINORIT NE KOSOV

30.12.2022
Tregime të vjetra - Nusja e shtirë

Tregime të vjetra - Nusja e shtirë

25.05.2022
Dasma e Robinit dhe Marigones

Dasma e Robinit dhe Marigones

27.12.2022
Çka ka shpija - Episodi 17 - Sezoni 10 (NEW)

Çka ka shpija - Episodi 17 - Sezoni 10 (NEW)

02.11.2022
PRANK, Njomza eshte tu t'tradhtu, Te shohim si reagon burri (nuk e prita fare kit reagim!)

PRANK, Njomza eshte tu t'tradhtu, Te shohim si reagon burri (nuk e prita fare kit reagim!)

24.05.2020
NOODLES CHALLENGE + DENIM | EDHE LOJ SHPERBLYSE !

NOODLES CHALLENGE + DENIM | EDHE LOJ SHPERBLYSE !

17.10.2022
Kanagjegji i Beslires Full | DasmaShqiptare 2022 | MProduction |

Kanagjegji i Beslires Full | DasmaShqiptare 2022 | MProduction |