Hungari - Shqiperi Te gjithe drejt Budapestit

9219
7
21
15.09.2008
TifoKuqeZi

TifoKuqeZi

1086417
583
45
30.05.2008
Описание видео:

Tifozat Kuq e Zi pergatiten per te ndjekur ndeshjen Hungari - Shqiperi ne Budapest. Shqiperia kryeson grupin 1 me 4 pike. Te gjithe shqiptaret drejt Budapestit per te mbeshtetur Kombetaren Kuq e Zi. O sa mire me qene shqiptar. Ndeshja do të luhet në stadiumin Ferenc Pushkash, Budapest, dhe çmimi i biletës është rritur dhe varion nga 35-40 euro. Tribunat janë vendosur dhe shumë shpejt do të nxjerrim edhe skemën e stadiumit me tribunat tona dhe cmimet përkatëse. Belle Air do te organizojne udhetime nga Shqiperia dhe Kosova per ne Hungari. Cmimet jane 280 euro kthyese nga Tirana dhe 350 euro kthyese nga Prishtina. Fluturimi nga Prishtina behet permes Tiranes. Pra, ne Tirane bashkohen tifozet qe duan te udhetojne per ne Hungari nga vendlindja. Udhetimi eshte 1-ditor. Vizat nxirren nga kompania. Per arsye sigurie, pasaportat ndalen ne aeroportin e Budapestit nga kompania Belle Air. Kjo gje behet per te mos pasur probleme me ambasaden. Itinerari do te jete ky: 11 OCT PRN TIA 08.15 09.00 11 OCT TIA SOB 11:30 13:00 11 OCT SOB TIA 23:30 01:00 12 OCT TIA PRN 06:30 07:15 Bileta kthyese e udhëtimit nga Zvicra me autobus kushton 100 CHF. Për rezervimet në Zvicër, kontaktoni me Shkëlqimin në +41788280748 ose Sokolin në +41793759706. Udhetimi nga Viena kushton 15euro/person. Per me shume informacion: 🤍🤍tifozatkuqezi.com/njoftime.php Gjithashtu, shqiptarët nga Belgjika po organizojnë udhëtim të përbashkët. Për informata ju lutemi të kontaktoni Labinot Konushevcin në numrin +32495752207 ose adresën e emailit labi_q🤍hotmail.com

Кадры из видео
Hungari - Shqiperi Te gjithe drejt Budapestit
Hungari - Shqiperi Te gjithe drejt Budapestit
Hungari - Shqiperi Te gjithe drejt Budapestit
Hungari - Shqiperi Te gjithe drejt Budapestit
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
TifoKuqeZi
2008-10-01 08:46:40

A ka informacion te sakte sa kushton bileta? Shifrat qe publikohen jane te ndryshme.

Bahri Zhabota
2008-09-28 17:10:04

magjarrt kan problem me topa te ulet ne qofte se tanet luaj shpejt dhe me topa te ulet do ta ken me te leht fitoren...

patriotibardheblu
2008-09-23 15:33:06

ene un do jem ne budapest, nji dit para neshjes, dini gjo ça sektori na kon caktu

Mờ và Lờ Stories
2008-09-21 11:07:37

forca te se bashku le te skojm ne budapest e ta kallim ta bejm budapestin kuq e zi.

Gegë Toska
2008-09-16 17:38:20

Kushdo qe e sheh kete video, le ta shperndaje ne sa me shume forume shqiptaresh e emaila miqsh ne diaspore, ne menyre qe te shkojme te gjithe te organizuar sa me mire dhe qe biletat per kete ndeshje t'i marrim ne nje vend. Kjo ndeshje eshte shume e rendesishme per Kombetaren Kuq e Zi. Na duhen patjeter keto 3 pike! Perpara Shqiperia! Vetem Fitore!

lonikobe24
2008-09-16 17:26:41

shum e fort ...shpresoj qe do ta ngjyrosmi edhe budapestin kuq e zi Forca Tifozat Kuq e Zi Forca Shqiperia !!!!!!!!

Что ищут прямо сейчас
Влад Бахов переписка косметичка как сшить кварцевый массажер лучшая копия radmir rp eso บวมตามข้อ malamadros Кранч слайм вкуснейшн с лана waves plugin мелиссы cooking Recipe กินแบบง่ายๆ 둔근 шейма матки беременность 钟祺 G W 2 СКРАПАЛЬБОМ РУЧНОЙ РАБОТЫ доработка печки нива софи черных
Похожие видео
11.05.2020
Shqiperi 2-1 Greqi ||| Ndeshja qe asnje Shqiptar nuk e harron. |||

Shqiperi 2-1 Greqi ||| Ndeshja qe asnje Shqiptar nuk e harron. |||

24.11.2020
SHQIPERI vs KOSOVE 2-1 | PERMBLEDHJE

SHQIPERI vs KOSOVE 2-1 | PERMBLEDHJE

26.11.2020
SHQIPERI vs BJELLORUSI  3 - 2

SHQIPERI vs BJELLORUSI 3 - 2

29.08.2013
Shqiperi   Norvegji 1-1

Shqiperi Norvegji 1-1

24.12.2022
24. Dez 2022 Fahrt von Vlora über Radhimë nach Orikum

24. Dez 2022 Fahrt von Vlora über Radhimë nach Orikum

17.11.2019
Air Albania Stadium - Albania vs France. Ndeshja historike qe mbushi stadiumin plot

Air Albania Stadium - Albania vs France. Ndeshja historike qe mbushi stadiumin plot

26.11.2020
SHQIPERI vs KAZAKISTAN 3-1

SHQIPERI vs KAZAKISTAN 3-1

13.03.2020
New Albania Stadiums | Stadiumet e reja te Superliges

New Albania Stadiums | Stadiumet e reja te Superliges

03.06.2011
Per ty zemra na knon  o Partizon (Fiqiri Sula )

Per ty zemra na knon o Partizon (Fiqiri Sula )

13.07.2017
Sulmohet referi Ismajl Kosumi gjate ndeshjes Trepça - Vellaznimi (3:1)

Sulmohet referi Ismajl Kosumi gjate ndeshjes Trepça - Vellaznimi (3:1)

14.10.2014
Albanian flag flying over Belgrade

Albanian flag flying over Belgrade

07.03.2013
LEFTER MILLO

LEFTER MILLO

11.09.2012
Zvicer - Shqiperi (Intervistat pas ndeshjes, Shaqiri, Xhaka e Behrami)

Zvicer - Shqiperi (Intervistat pas ndeshjes, Shaqiri, Xhaka e Behrami)

06.09.2013
SLLOVENI SHQIPERI RASTET BRUTO ABK

SLLOVENI SHQIPERI RASTET BRUTO ABK

02.05.2009
Foto nga Tirana (20, 21 Dhjetor 2008)

Foto nga Tirana (20, 21 Dhjetor 2008)

06.09.2011
Albania 4 Moldova 3 U21

Albania 4 Moldova 3 U21

18.09.2021
•Santorini• ishulli që të mahnit në Greqi, ku shqiptarët nuk mungojnë - Balkan Project

•Santorini• ishulli që të mahnit në Greqi, ku shqiptarët nuk mungojnë - Balkan Project