Denis Dyrnjaja

Denis Dyrnjaja смотреть последние обновления за сегодня на .

Ja fati i Berishës nëse humb zgjedhjet - Denis Dyrnjaja

584
1
1
00:02:17
02.11.2022

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #now#EsmeraldaMulaj#euronewsalbania

Denis Dyrnjaja: Berisha po perëndon!

24926
240
15
00:00:58
22.09.2022

#shorts #DritareTV #shqipngadritanhila #albania #shqiperi #denisdyrnjaja #dritanhila #debate #saliberisha #spak DritareTv, është një web televizion, i dritare.net. Ne jo vetëm informojmë, por dhe mirëinformojme. Nëse kërkon një dritare, ja ku është DritareTv. Abonohu tani dhe ndiz njoftimet për tu informuar ti i pari! Subscribe "Dritare TV" në YouTube: 🤍 Për më shume lajme dhe informacione kliko KËTU: 🤍​ Like faqen Dritare.net në Facebook: 🤍 Follow Dritare TV në Instagram:​ 🤍 Follow Rudina Xhunga në instagram: 🤍 Follow Rudina Xhunga në Twitter: 🤍

Denis Dyrnjaja në Stay Tuned

192
1
1
00:56:06
20.11.2022

Denis Dyrnjaja në Stay Tuned në 🤍MCNTV2021 20 NENTOR 2022

Apartamenti 2xl - Denis Dyrnjaja ne debat (13.03.2018)

115300
771
0
00:15:29
14.03.2018

Ky emision mundesohet nga HAKO, Birra Stela Cannabis Energy Drink Albania ,Teoren, Ford-Albanian Motor Company, Vip Saloti, Globus Travel Web: 🤍 Youtube: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook: 🤍

Top Talk: I ftuari del jashtë temës së emisionit. Moderatori Denis Dyrnjaja e nxjerr nga studio

20097
66
66
00:12:28
15.12.2021

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopTalk#TopChannel

"Ahmetaj 'kurban' i Ramës?", Denis Dyrnjaja flet për krisjen Rama-Ahmetaj

5269
10
2
00:17:00
28.09.2022

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #now#EsmeraldaMulaj#euronewsalbania

Spiropali kryetare Parlamenti? Denis Dyrnjaja: Nëse fiton Shkodrën, Rama i jep një post...

17287
41
15
00:10:15
13.01.2023

Emisioni i plotë: 🤍 “Të Paekspozuarit”, një emision nga Ylli Rakipi në MCN TV. Për më shumë vizitoni: 🤍 #tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #tpz #neritansejamini #entonabilekaj #denisdyrnjaja #ergysmertiri #partiademokratike #enkelejdalibeaj #saliberisha #elisaspiropali #agroncela

Apeli i fortë i gazetarit Denis Dyrnjaja nga Top Talk për karantinimin

6840
47
6
00:01:39
18.03.2020

Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopTalk#TopChannel

Denis Dyrnjaja në Pop Culture

1250
4
00:22:04
06.07.2019

Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍

Wake Up/ Denis Dyrnjaja: Injorancë t'i hapësh fëmijës Instagram. Etja për famë ka kaluar çdo kufi

1512
17
1
00:02:18
13.01.2021

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Denis Dyrnjaja i ftuar në Arnautistan të Mustafa Nano në MCN TV 04 Janar 2023

1712
12
4
00:23:14
04.01.2023

Denis Dyrnjaja i ftuar në Arnautistan të Mustafa Nano në MCN TV 04 Janar 2023

'Ku është denoncuesi Petro Koçi në qeverinë Rama 3' Denis Dyrnjaja | Breaking Top News

6362
18
0
00:03:34
02.09.2021

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni. Çdo ditë nga ora 10:00-14:00 në një transmentin maratonë publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit në vendin tonë, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen lidhje me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Breaking#TopChannel#TopNews

Presidenca me furtunë shkarkimesh, Denis Dyrnjaja: Institucioni nuk ka shkëlqyer ndonjëherë

3352
10
11
00:13:12
16.10.2022

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Denis Dyrnjaja: Jemi të zhytur në vanitet, bëjmë gjëra vetëm për tu dukur

910
3
3
00:17:15
04.08.2022

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Transplanti i flokëve | Denis Dyrnjaja | Klinika Dermolife

893
2
0
00:02:05
17.11.2021

Gazetari i njohur 🤍denis dyrnjaja përzgjodhi Klinikën Dermolife për të aplikuar mbjelljen e flokëve 👨me mjek te specializur Turq 🇹🇷 Faza e parë 🖊️e transplantit të flokëve ka përfunduar me sukses. Na ndiqni për të parë rezultatet😉

Ora News - Sherri në studio/ Çani: Je debil! Dyrnjaja: Kur jepja lajme, ti ishe për një copë picë

747177
2406
585
00:03:21
26.04.2018

Subscribe në Ora News këtu 🤍 Gazetarët Arian Çani dhe Denis Dyrnjaja kanë shpërthyer në akuza të ashpra midis tyre në studion e "360 Gradë" në Ora News. Akuzat kanë shkuar në personale midis tyre. Më poshtë debati: Dyrnjaja: Macron ishte në Kongresin amerikan dhe kërkoi që Shtetet e Bashkuara që të rindëhynë për një rend të ri të demokracisë dhe tregut. Të jesh në hapat e parë të këtij rendi që po mendohet të krijohet nëpërmjet Macron dhe Merkel duke menduar të fusin edhe SHBA-të që po dalin duke parë interesat e veta, është një gjë shumë e rëndësishme. Je në kohën atje ku është fillimi je pas kohe atje ku është Çani. Çani: Nuk po të ofendoj! Argumentet e tua janë tërësisht naive. Ti je infantil. Ti je mësuar të japësh vetëm lajmet dhe thjesht dëgjon ç'thonë lajmet. Për më shumë lexoni në: 🤍

Portokalli, 29 Nentor 2015 - Çifti i lumtur feat Denis Dyrnjaja (Takim me drejtorin)

193327
687
10
00:04:11
01.12.2015

Këtu mund të ndiqni arkivën ndër vite të "Portokalli": 🤍 Këtu mund të ndiqni arkivën ndër vite të "Portokalli": 🤍

Now/ Denis Dyrnjaja: Gara në PD ka ndezur interesin për kandidatë të ndryshëm për President

173
1
1
00:01:39
19.04.2022

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Ditëlindja e 20-të e Top Channel, Denis Dyrnjaja kujton rrugëtimin e tij!

402
3
0
00:17:49
17.12.2021

- - - Në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar Denis Dyrnjaja. Duke qenë së sot është një ditë tepër e veçantë pasi Top Channel feston 20-vjetorin, Denisi ka rrëfyer më shumë mbi përjetimet e tij por jo vetëm. Elios Shuli Stenaldo Mëhilli Denis Dyrnjaja Danko Dj 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #LiveFromTirana

Dyrnjaja: Protestat e Partisë së Lirisë dhe PD-së nuk e shqetësojnë Edi Ramën

1662
9
2
00:01:40
13.09.2022

Në “Ora e Betit” në RTV Ora, gazetari Denis Dyrnjaja u shpreh se Rama do shqetësoj nëse në shesh do dilnin njerëz që nuk i nxjerr Partia Demokratike apo Partia e Lirisë. Sipas tij, në momentin që në bulevard do dalin njerëz që nuk janë pjesë e enturazhit të dy forcave politike atëherë do shqetësohet. Dyrnjaja: Rama do shqetësoj nëse në shesh do dilnin njerëz që nuk i nxjerr Partia Demokratike apo Partia e Lirisë. Shtresa gri, sepse njerëzit janë të fryrë nga maskarada, por nuk ka valvul t’i shkarkojë. Në momentin që në bulevard do dalin njerëz që nuk janë pjesë e enturazhit të dy forcave politike atëherë do shqetësohet Rama. Ndryshe do të ulet sërish, me ata lëpirësit e vet që buzëqeshin sa herë u buzëqesh udhëheqësi, do të marrë një fasoletë dhe do të thotë se në këto zgjedhje do të marrin 48 nga 61 bashki dhe do të fitojë zgjedhjet lokale. Prandaj duhet të dalin njerëz që nuk identifikohen me këto 2 parti. - Nga e marta 14 shtator 2021 ora 20:45 Beti Njuma nisi një rrugëtim të ri ku do të jetë autorja dhe moderatorja e emisionit me titull 'Ora e Betit' Do të jetë një emision i aktualitetit i fokusuar tek Shqipëria dhe Kosova, duke i parë ato si një hapësirë e vetme, pranë dhe larg njëra tjetrës. Te ftuarit dhe debati do na ndihmojnë me refleksionet e tyre, për të kuptuar dritëhijet e një vendi kontradiktor, në zgrip dhe prej 31 vitesh me sytë nga Europa Çdo të martë ora 20:45 në RTV Ora. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 #rtvora#oraebetit#betinjuma#politike

Gazetari kujton incidentin qesharak në 12 të natës: Kam bërtitur në makinë….

1613
7
0
00:03:28
11.10.2019

I ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, gazetari i njohur Denis Dyrnjaja tregoi një nga situatat më komike që i kishte ndodhur disa vite më parë teksa ishte në timon. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍

Denis Dyrnjaja: Sot Berisha është më majtas, debati në kryesi është normalitet

240
1
0
00:00:38
13.10.2021

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Denis Dyrnjaja: Nëse Rama do shkarkonte drejtorin e policisë do kishte ''faturë politike''

187
0
2
00:02:34
04.08.2022

#euronewsalbania #denisdyrnjaja #ligje #tragjediahimare #policia #vrasja #hetime Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Wake Up/ Gazetari Denis Dyrnjaja: Ambulancat dhe zjarrfikëset duhet të kenë linjën e tyre të kalimit

369
3
0
00:04:58
04.11.2021

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Wake Up/ Gazetari Denis Dyrnjaja: Shoferët që kanë tangërllëk na shtojnë trafikun

561
4
0
00:02:12
04.11.2021

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Denis Dyrnjaja: Qeveria është Rama, ministrat janë aty thjesht për të marrë ca portofole

141
0
0
00:00:30
07.09.2021

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Denis Dyrnjaja: Mandati i tretë është ai i pandjeshmërisë reagimi qeverisë për shkak të mbipushtetit

283
4
1
00:00:41
04.08.2022

#euronewsalbania #denisdyrnjaja #ligje #tragjediahimare #policia #vrasja #hetime Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Denis Dyrnjaja: 3 Parti-Familje në luftë për biznesin e politikës

19521
00:34:20
15.07.2019

"A Show" nga Adi Krasta ne News24 - 15 korrik, 2019 Denis Dyrnjaja, Blendi Salaj, Ergys Mertiri ishin tre personazhe të jetës publike të ftuar në pjesën e fundit në “A Show” në News24. Ata komentuan disa nga momentet më pikante të politikës në një javë. Përsa i përket ngritjes së Komisionit Hetimor për shkarkimit e Presidentit Meta, Salaj tha se mazhoranca është nisur që “t’ia hajë kokën”. Duke folur për 30 qershorin, ai u shpreh se përfundoi mirë, pasi kishte gjasa që situate të shkonte më keq. Denis Dyrnjaja tha se ajo që po ndodh është brenda skenarit dramatik, pasi vetë presidenti u fut në histori duke e ditur fundin. Ai tha se presidenti do të shkarkohet dhe palët e dinë mirë, por jo populli dhe se do të mbyllet me një rromujë të vogël. Ndërsa Ergys Mertiri u shpreh se e keqja vjen kur bëjnë paktë me shkelje syri dhe se mirë bëjnë kur populli e lejon një gjë të tillë. Copyrighted by News24 Albania

Denis Dyrnjaja: "Këto janë zgjedhjet më të militarizuara!"

499
3
0
00:24:43
23.04.2021

- - - Këtë të enjte në "Dilema Sociale" me Eno Popin ishte i ftuar gazetari Denis Dyrnjaja për të përshkruar situatën politike në vend vetëm tri ditë para zgjedhjeve. Sipas tij, këto janë zgjedhjet më të militarizuara, zgjedhje me grupe të armatosura dhe me grupe kriminale. Ai nuk dëshiron të veçojë asnjë parti politike, ndërkohë që dyshon se do të ketë përsëri ngjarje si ajo e Elbasanit. Denis Dyrnjaja Eno Popi Dj Wizii 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #DilemaSociale

Top Show/ Denis Dyrnjaja: Nuk na duhet retorika e ministrit Lleshaj, por zbardhja e së vërtetës

1055
1
2
00:01:44
13.02.2019

Moderatori i emisionit “Top Talk” në Top Channel, Denis Dyrnjaja ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Show”, për të diskutuar mbi atë që ka qenë edhe tema kryesore e ditëve të fundit, rastin e efektivit të policisë në Malësinë e Madhe, që dyshohet se ka përndjekur një 15-vjeçare.

Përballje e fortë në Top Talk/ Denis Dyrnjaja: 70 vjeç do ta gëzojmë pensionin?

4379
11
7
00:25:12
07.02.2019

Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj pati një debat të fortë në emisionin “Top Talk” me gazetarin Denis Dyrnjaja mbi reformën e pensioneve. 🤍

"Nëse Rama i çon 'mesazh' Kim, ndihmon Berishën!"/ Denis Dyrnjaja për deklaratën e MEPJ

3971
4
1
00:09:09
14.12.2022

Emisioni i plotë: 🤍 'Të Paekspozuarit', një emision nga Ylli Rakipi. Për më shumë vizitoni faqen tonë: 🤍 #tepaekspozuarit, #yllirakipi #artanhoxha #denisdyrnjaja #entonabilekaj #neritansejamini #tpz #spak #edirama #partiasocialiste #saliberisha #partiademokratike #yurikim

Denis Dyrnjaja: Kryeministri duhet të kishte shkarkuar 2 ministra

120
1
0
00:01:33
04.08.2022

#euronewsalbania #denisdyrnjaja #ligje #tragjediahimare #policia #vrasja #hetime Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Denis Dyrnjaja: Shoqëria pas në kohë, jeta e vajzës nuk kthehet më

69
0
2
00:01:03
04.08.2022

#euronewsalbania #denisdyrnjaja #ligje #tragjediahimare #policia #vrasja #hetime Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

"Nëse ju bëni gallatë, ne do pasqyrojmë gallatën tuaj', Denis Dyrnjaja replikon me Kryemadhin

2571
8
11
00:02:02
09.09.2020

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Open#TopChannel

Denis Dyrnjaja: Kemi ligje të forta, por jemi hipokritë ndaj tyre

110
0
0
00:01:43
04.08.2022

#euronewsalbania #denisdyrnjaja #ligje #tragjediahimare #policia #vrasja #hetime Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Wake Up/ Denis Dyrnjaja & Dorjana Lato: Top Albania Radio shtëpia jonë e dytë

364
5
0
00:08:39
12.02.2021

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Ermal Kelliçi (redaktor), Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Denis Dyrnjaja: "Kjo shoqëri ka mundësinë brenda gjashtë muajve ta rrëzojë këtë qeveri..."

160
1
0
00:24:09
24.04.2021

- - - I ftuar në Live From Tirana këtë të premte, ishte gazetari Denis Dyrnjaja, i cili foli për rëndësinë që ka dita e votimit për të. Ai theksoi se është shumë e rëndësishme që gjithkush të votojë, madje edhe të rinjtë. Klodiana Vata Albana Ruçi Dj Wizii 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #LiveFromTirana

Denis Dyrnjaja: Dorëheqja është akt kurajoz por individual

53
0
1
00:02:18
04.08.2022

#euronewsalbania #denisdyrnjaja #ligje #tragjediahimare #policia #vrasja #hetime Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Denis Dyrnjaja galicia pokaz ������������ �������������������� CNC janaganamana movie Maxim msü soruları mair 트롵 리츠 Driving глущенко дизель Hun 火热 roblox candy king hasbro xiaomi hey unboxing india Радужные друзья ความรักแพทริเซีย