FLAMUR HOXHA

FLAMUR HOXHA смотреть последние обновления за сегодня на .

"Pse i dha like deputetit të PD?" Flamur Hoxha tregon çfarë i ndodhi të afërmit të tij

536
3
0
00:01:37
09.12.2022

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #rinon#euronewsalbania#aktualitet

"Të gjithë çukitëm…", Flamur Hoxha: PD sot është një xham i krisur që vështirë të riparohet

1418
7
6
00:29:08
11.10.2022

#oranews #intervistaoranews #pd #opozita Deputeti, Flamur Hoxha, e krahason Partinë Demokratike me një xham të krisur që vështirë se do të mund të riparohet. Për Ora News me gazetarin Everest Dedaj ai thotë se qëndrimi i tij ka qenë koherent dhe se Grupi i Rithemelimit e dëmtoi PD-në duke ju qasur si një strukturë paralele. Hoxha: Kam qëndruar brenda institucionit të PD, nuk kam dalë nga institucioni i PD për ta shkatërruar, përçarë, ndarë. Të gjithë çukitëm dhe sot PD është një xham i krisur që është shumë e vështirë që të riparohet krisja që ka ndodhur, jo për fajin tim por një qëndrim që kam qenë kundër atij qëndrimi që ka mbajtur Grupi i Rithemelimit duke dalë jashtë institucionit të PD, duke krijuar një strukturë paralele. Dhe sot trajtohemi si individë, si numra, si minorancë. Ne nuk e përçamë PD, qëndruam me ato struktura të cilat dolën pas maskaradës zgjedhore të 25 prillit, ku përgjegjësit kryesorë nuk bënë një analizë, të gjithë bashkë e përqafuam maskaradën zgjedhore. Ai thotë se grupi parlamentar demokrat ka dhënë në vijimësi modelin e bashkimit, së fundi me hapin e hedhur për tu ulur në diskutime për gjetjen e konsensusit për të dalë me një kandidat në zgjedhjet lokale. Hoxha: E kam parë gjithmonë në aspektin e të qënit opozitar i përjetshëm në PD. Jam dhe do jem dhe për 3 vite të tjera në PD dhe pastaj koha do ta vlerësojë nëse do qëndroj në PD për të kontribuar politikisht, unë jam deputet i PD. Grupi parlamentar i PD që në momentin e krisjes ka dhënë modelin e bashkimit, ka pasur platforma përbashkuese. Edhe në rastin e fundit dha një mundësi që të bëhemi bashkë për tu përfaqësuar me një kandidat. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Pse biznesmenët i futen politikës?Ja si përgjigjet Flamur Hoxha

84
0
1
00:00:43
09.12.2022

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #rinon#euronewsalbania#aktualitet

Pse demokratët duhet të votojnë PD në Kukës për bashkinë? Ja si përgjigjet Flamur Hoxha

235
0
0
00:01:07
09.12.2022

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #rinon#euronewsalbania#aktualitet

Flamur Hoxha: Partia Demokratike sot ka filluar një dekadë të re, duhet të mbajë qendrim

2124
6
9
00:02:12
10.01.2022

#protestae8janarit #flamurhoxha #pd #demokrate #saliberisha #lulzimbasha #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Pse jam kundër portit të Durrësit, Deputeti Flamur Hoxha tregon arsyet

75
0
0
00:07:18
24.11.2022

Euronews Now me Bruna Çifligu do të paraqesë lajmet më të rëndësishme nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut nëpërmjet raportimit drejtpërsëdrejti duke pasqyruar dhe përditësuar lajmet që shikuesit kanë ndjekur gjatë ditës apo të lajmeve të ditës në vijim. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #now#BrunaÇifligu#euronewsalbania

Flamur Hoxha: PD nuk mund ta lemë peng të atyre që e përdorën si lopë për ta mjelë

334
5
1
00:04:28
18.12.2021

Per me shume video dhe lajme klikoni 🤍 , faqja me e klikuar shqiptare...

Problemet e mbipeshes i zgjedh vetëm Qendra ACI – Flamur Hoxha dhe Flora Hajrizi

2461
11
1
00:45:41
22.06.2022

#DTV DTV Televizioni 🤍 Tel:+ 383 44 90 20 20 If any copyright issues please contact: support🤍onair.fm

Quo Vadis – Flamur Hoxha: Grupi i Rithemelimit doli vete nga institucioni i PD - Vizion Plus

195
0
0
00:01:31
23.02.2022

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Tema: “Trekendeshi” zgjedhor i 6 marsit. Flamur Hoxha - Sekretar Organizativ PD Petro Koçi - Deputet PS Eno Bozdo - Komisioni i Rithemelimit Ben Andoni - Analist - Një “talk show” i vendosur në një orar “prime time”, çdo të hënë ora 21:00 që në thelb nuk synon ti shtohet numrit të madh të emisoneve të aktualitetit politik, më tepër sesa ka si objektiv të sjell një trend të ri të komunikimit publik në studiot televizive. Formati “face to face” synon të përcjell mesazhe të drejtëpërdrejta dhe lehtësisht të perceptueshme nga publiku. #quovadis #vizionplustv #pranveraborakaj #flamurhoxha #petrokoci #enobozdo #benandoni #lulzimbasha #saliberisha Subscribe: 🤍

Zgjedhjet lokale, Flamur Hoxha: Ne duam kandidatë me integritet të lartë

31
0
0
00:02:32
12.10.2022

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #now#EsmeraldaMulaj#euronewsalbania

FLAMUR HOXHA NE BISEDE NE TV ABC NEWS

281
0
0
00:07:49
09.06.2017

KANDIDATI FLAMUR HOXHA DUKE FOLE PER PROGRAMIN EKONOMIK E SOCIAL TE PARTISE DEMOKRATIKE

Ish-komandanti Flamur Hoxha: Si u krijua Baza Ajrore në Kuçovë dhe cili është funksioni i saj sot

6292
41
7
00:21:19
04.08.2018

Ish-komandanti i Bazës Ajrore, Flamur Hoxha, pas lajmit që kryeministri Edi Rama publikoi për hapjen e Bazës Ajrore se NATO do të ndërtojë në Kuçovë, të parën bazë ajrore në Ballkanin Perëndimor analizon rëndësinë e kësaj nisme në një intervistë në Report TV. Ai ndalet tek historiku i bazës së vjetër ajrore prej 311 hektarësh në Kuçovë, ndërtuar në 15 maj të vitit 1955, por edhe risitë ajrore edhe ekonomike, që do të sjellë ndërtimi i kësaj baze në Shqipëri Zoti Hoxha, çfarë mund të na thoni për lajmin e publikuar nga Edi Rama, se Baza Ajrore e Kuçovës do të kthehet në Bazë Ajrore për Ballkanin Perëndimor? Si e konsideroni ju këtë? Është një lajm jashtëzakonisht i mirë për të gjithë Forcat e Armatosura të Republikës së Shqipërisë. Njëkohësisht, edhe ne që kemi shërbyer në këtë armë ndihemi krenarë edhe e vlerësojmë shumë këtë vendim, që ka marrë Aleanca e Atlantikut të Veriut së bashku me qeverinë shqiptare. Ky është një vendim i Aleancës së Atlantikut të Veriut dhe realizimi i tij do të kushtojë rreth 50 mln euro. Por çfarë ndihme u sjell ky vendim Forcave Ushtarake Shqiptare edhe Forcave Ajrore? Mesa jam njohur nga vendimi i marrë edhe i përcjellë nga kryeministri i vendit, kjo do të shërbejë si bazë rezervë e Aleancës së NATO-s, po njëkohësisht do të shërbejë edhe si aset ndihmës edhe për të gjithë Forcat Ajrore të Republikës së Shqipërisë. Njëkohësisht, në të dyja rolet, qoftë si bazë ajrore e NATO-s, qoftë si vend dislokimi edhe vend pune për forcat tona ajrore. Zoti Hoxha, lidhjet tuaja me këtë Bazë Ajrore janë të hershme. Që në vitin 1981 ju keni qenë pilot, më pas puna e solli që të ishit edhe komandant i kësaj baze. Por, a mund që të na bëni një retrospektivë, sesi e mbani mend këtë zonë. Çfarë hapësirash ka, por edhe çfarë materialesh apo avionësh ruhen atje? Unë kam mbaruar Akademinë e Forcave Ajërore ne vitin 1981. Kam punuar në Aerodromin e Kuçovës në disa tipe avionësh, deri në MIG 19 deri në vitin 1995. Pastaj nga viti 1995 deri në vitin 2003 kam shërbyer në Akademinë e Forcave Ajrore në të gjitha detyrat, deri tek Komandanti i Forcave Ajrore ne Vlorë. Së fundmi, në vitin 2008 deri në vitin 2011 jam rikthyer në Bazën Ajrore të Kuçovës. Baza ajrore e Kuçovës ka një sipërfaqe afërsisht prej 311 hektarësh, që përfshin pistën edhe të gjitha astetet ndihmëse të kësaj baze. Ka qenë baza kryesore e të gjithë forcave ajrore shqiptare. Aty kanë qenë të përqendruar avionët MIG 15, të cilët ishin të Shkollës së Aviacionit, por ishin të bazuara në periudhën dimërore në Bazën Ajrore të Kuçovës, pastaj në periudhën Verore në Akërni të Vlorës. Më pas ka qenë skuadrilja e kalimit MIG17,prej 20 aeroplanësh dhe dy skuadrilje të avionëve MIG19, të cilët përbënin bazën kryesore të Forcave Ajrore Shqiptare. Të gjithë pilotët shqiptarë kanë kaluar nga kjo bazë.

“Se bashku dere me dere”, Flamur Hoxha ne Kukes: Pergjegjesia ime shperndahet ne te gjithe qarkun

609
5
2
00:06:40
05.02.2021

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

“S’mund t’i shmangemi thirrjes së shqiptarëve”, Hoxha: Ka një mënyrë për të bashkuar PD-në

357
1
0
00:17:18
13.07.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

‘Kundër primareve’, Flamur Hoxha: Kandidatët e PD-së të dalin nga sondazhet

61
0
0
00:02:51
12.10.2022

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #now#EsmeraldaMulaj#euronewsalbania

Kriza në PD, Flamur Hoxha:Rrezikon të mbetemi në opozitë dhe për 1 dekadë!‘Rithemelimi’ s’ka vullnet

496
2
1
00:02:08
11.04.2022

#reportTV #lajmeshqip #lajme Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Hoxha, i cilëson përjashtuese zgjedhjet në strukturat e PD nga Komisioni i Rithemelimit. Ai thotë se anëtarësia po e braktis procesin ndërsa paralajmëron bojkot të kuvendit të 30 prillit. Nëse PD nuk demonstron vullnet për bashkim, për Hoxhën, selia blu do të mbetet opozitë edhe për një dekadë.

FLAMUR HOXHA TAKIM ME FORUMIN E GRUAS NE KAMËZ 16 QERSHOR

46
1
0
00:02:50
17.06.2017

FLAMUR HOXHA TAKIM ME FORUMIN E GRUAS NE KAMËZ 16 QERSHOR

Flamur Hoxha:30-50 mijë të punësuar rrezikojnë largimin nga sektori fason, duhet injeksion i shpejtë

623
3
0
00:05:02
10.04.2020

Flamur Hoxha, sipërmarrës dhe përfaqësues i shoqatës së fasonëve u shpreh sonte në emisionin 'Pa Protokoll' se 30-50 mijë punonjës rrezikojnë që të mbeten pa punë dhe të largohen nga ky sektor nëse shteti nuk ndërhyn me paketa lehtësuese të favorshme, të paktën në nivelin e vendeve të rajonit. "Këtu janë 700 ndërmarrje, shumica kanë mbyllur aktivitetin prej një muaji. Qeveria duhet ti kishte mbyllur të paktën me një muaj të gjitha bizneset. I adresohem kryeministrit, që jemi shumë vonë. Nuk duhet të ndahej biznesi, duhet të ishte në bllok. Një injeksion menjëherë i një paketë të drejtpërdrejtë...Sektori ka 70 mijë të punësuar, mbulon 40% të eksporteve. Një pjesë i kanë larguar nga puna. Këtë muaj apo tjetrin do të kemi 30-50 mijë të larguar. Pasi për shkak të fitimit të ulët nuk mund të mbulojë pagën për një punë të pa bërë.

Deputeti Flamur Hoxha: Sfidë për ne është ekzistenca e Partisë Demokratike

38
0
0
00:01:30
12.10.2022

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #now#EsmeraldaMulaj#euronewsalbania

Top Channel/ Flamur Hoxha: Jemi ende një ndër vendet më të korruptuara në Evropë

863
2
2
00:06:14
14.10.2021

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Evrope#Flamur#TopChannelNews

Top Channel/ Kandidati i PD Flamur Hoxha optimist për fitoren

2455
14
1
00:02:00
26.04.2021

Kandidati për deputet nga PD për Kukës, Flamur Hoxha: "Thelluam rezultatin si qark, po shkojmë drejtë dyfishimit të votave kundrejt partisë socialiste, vleresoj maksimalisht qytetarinë e të gjithë votuesve përgjatë gjithë këtij procesi. Besoj se kjo qytetari po reflektohet edhe gjate procesit te numerimit deri ne voten e fundit." Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #FlamurHoxha#PD#TopChannel

FLAMUR HOXHA ME DIBRANET TIRANE

56
0
0
00:03:30
13.06.2017

FLAMUR HOXHA KANDIDAT PER DEPUTET I PARTISE DEMOKRATIKE TIRANE

'Situata brenda PD e kërkesa për dorëheqjen e Bashës' deputeti Flamur Hoxha | Breaking Top News

1555
3
0
00:22:27
01.12.2021

I ftuar: Flamur Hoxha "Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni. Çdo ditë nga ora 10:00-14:00 në një transmentin maratonë publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit në vendin tonë, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen lidhje me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Breaking#TopChannel#TopNews

Situata brenda PD-së, Hoxha: 1 milionë shuplakat e 2013-ës janë dyfishuar sepse jemi ndarë!

1308
3
7
00:23:57
23.01.2023

#reportTV #lajmeshqip #lajmeshqip Deputeti i PD, Flamur Hoxha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se nëse Partia Demokratike nuk hyn me një kandidat të vetëm në zgjedhje, atëherë PS do të fitojë sërish të gjitha bashkitë e vendit.

Flamur Hoxha denoncon shembjen e shkolles “Hillari Klinton” ne Kamez | ABC News Albania

573
4
0
00:03:59
06.09.2020

Kreu u PD në Kamëz, Flamur Hoxha në një deklaratë për mediat i bën apel Prokurorisë që të hetojë për shembjen e shkollës “Hillari Klinton”. Ai shprehet se 4-5 muaj pasi në këtë shkollë nxënësit vijonin mësimin, u bë edhe shembja e saj, që për kreun e PD-së në Kamëz është bërë për të përfituar tender. “Në këtë shkollë kemi rrënoja, pasi janë zhvilluar 4-5 muaj shkollë, brenda natës kjo është rrënuar. Kjo është bërë për një qëllim të vetëm, për përfitim të tenderit. Ne nuk jemi kundër ndërtimit të shkollave. Uroj që shumë shpejt gjërat të ndryshojnë dhe fëmijët të arsimohen si edhet ë krijojnë një jetë me dinjitet”, u shpreh ai. Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Flamur Hoxha për protestën e 8 Janarit: Ajo seli është dhunuar barbarisht

2937
15
3
00:03:21
10.01.2022

#protestae8janarit #flamurhoxha #pd #demokrate #saliberisha #lulzimbasha #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Deputeti i PD, Flamur Hoxha: Nëse s'ka fitore, të ketë përgjegjësi

32
0
0
00:01:10
12.10.2022

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #now#EsmeraldaMulaj#euronewsalbania

Porti i Durrësit, Hoxha: Jemi për zhvillim, por jo ta shesim e falim veten

271
1
1
00:24:05
17.11.2022

#oranews #interviste #flamurhoxha #everestdedaj Projekti i portit të Durrësit konsiderohet strategjik nga ana e qeverisë mirëpo opozita po e kundërshton vazhdimisht. Deputeti i PD Flamur Hoxha në një intervistë për Ora Neës me gazetarin Everest Dedaj foli rreth këtij projekti. Ai tha se nuk do ta votojë një projekt të tillë pasi Shqipërinë e zhvilluar nuk e dum përmes korrupsionit duke shitur e duke dhënë gjithçka. Hoxha: Ky është një projekt që do të vijojë në vijimësi në dy dekada. Unë nuk do ta votoj. Ne duam një Shqipëri më të bukur më të zhvilluar por jo përmes korrupsionit duke shitur e duke dhënë gjithçka. Në skandalin e marrëveshjes së portit të Durrësit dëmin do ta pësojnë shqiptarët. A ka tendencë të opozitës për të kundërshtuar gjithçka të qeverisë? Hoxha: Dhe po të isha pjesë e qeverisë do ta kundërshtojë këtë projekt. Ajo që unë mbroj është leverdia ekonomike. Nuk ka transparencë, nuk ka konkurrencë, nuk është bërë një garë ku unë si pjesë e shtetit do t hapja një konkurs të caktuar. Këtu fshihen njerëz ku nuk janë me identitete të përcaktuara. Investitori në kontrat garanton investim prej 80 milion euro dhe do të marrë një kredi prej 80 milion euro të tjera dhe do të fillojë të ndërtojë një qytet. Ai hedh dhe dyshime mbi ekzistencën e një liste paraprake të njerëzve që i kanë gati fondet për blerje në portin e Durrësit të apartamenteve apo tregjeve dhe në këmbim marrin nënshtetësinë. Hoxha: U bënë vite që investimet fshihen nën komponentin e kompanive ofshor. Ne po deformojmë konkurrencën e ndershme të lirë. Fusim njerëz që kanë para nga krimi e droga dhe mbijnë sipërmarrësit gjeni nga hiçi. Shteti po kujdeset të gjej blerës në këmbim të pasaportës. Çdokush që ka para mund të blejë apartamente dhe ambiente tregtare dhe të marrë nënshtetësinë. Mund të jetë bërë gati dhe lista e njerëzve që i kanë gati fondet dhe në këmbim marrin nënshtetësinë. Jemi për zhvillim por jo ta shesim apo ta falim veten si nevojtar pa transparencë, pa konkurrencë pa qartësi, pa seriozitet dhe pa përgjegjësi. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

FLAMUR HOXHA TAKIME ELEKTORALE NE VALIAS 16 QERSHOR

114
0
0
00:02:24
17.06.2017

FLAMUR HOXHA TAKIME ELEKTORALE NE VALIAS 16 QERSHOR

Bashkia Kukës rrit çmimin e ujit të pijshëm, nënkryetari tregon arsyet

120
0
0
00:01:56
09.12.2022

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #rinon#euronewsalbania#aktualitet

Ish-komandanti Flamur Hoxha për Report TV: Ngritja e avionëve të NATO-s, siguri për vendin e rajonin

1055
12
0
00:02:32
25.01.2019

Nga Valeria Dedaj Ish-komandanti i Bazës Ajrore, Flamur Hoxha, flet për ndërtimin e Bazës Ajrore të Ballkanit Perëndimor në Kuçovë. Ai komenton ardhjen e komandantit të Forcës Ajrore të NATOS, gjeneral Tod Wolters në Tiranë, por edhe ngritjen e 5 avionëve luftarakë në hapësirën tonë ajrore, pas rreth 15 vitesh mungesë (Lexo këtu). Ish-komandanti Flamur Hoxha për kamerën e Report Tv flet për konkretizimin e planit, që ka bërë NATO në bashkëpunim me Ministrinë të Mbrojtjes, për rivënien në funksion të kësaj baze Zoti Hoxha, pas lajmit të para gjashtë muajve për hapjen e bazës ajrore në Kuçovë, komandanti i Forcës Ajrore, gjeneral Tod Wolters vjen në Tiranë. Si e shihni këtë iniciativë, ju si ish-komandant i kësaj baze ushtarake? Pas gjashtë muajsh, besoj se është fillimi edhe konkretizimi i të gjithë planit që kanë bërë në NATO edhe në bashkëpunim me Ministrinë tonë të Mbrojtjes, për rivënien në funksionim të kësaj baze. Besoj se do të jetë ky fillim, një fillim i mbarë. Ndërsa, në lidhje me demonstrimin që do bëjnë avionët luftarak të NATOS, kanë dy qëllime. Së pari, përshëndesin komandantin e Forcave Ajrore të NATO-s që vjen në vendin tonë. Edhe e dyta, si një demonstrim force edhe për të treguar bashkëpunimin, që kanë Forcat tona të Armatosura bashkë me NATO-n. Të dyja këto bashkë në përputhje me situatën gjeostrategjike, që siç po e shikojmë në të gjithë rajonin tonë ka evoluar edhe po evoluon çdo ditë.

FLAMUR HOXHA KANDIDAT PER DEPUTET I PARTISE DEMOKRATIKE TIRANE

118
1
0
00:03:37
06.06.2017

FLAMUR HOXHA DEPUTETI I PARTISE DEMOKRATIKE

Назад
Что ищут прямо сейчас на
FLAMUR HOXHA рыбалка на голавля василий павлович дома из бруса под ключ Luciano Пчелкин дом ассетто корса на геймпаде красивая выпечка slime rancher русская Почему Киа РИО 런웨이 미주 change speed ppro alisha chinoy порядок затяжки как сварить клей русская революция melhorar mi band 6 даша и максим grand piece Wakri