Belind kellici

Belind kellici смотреть последние обновления за сегодня на .

7pa5 - “Dhëndër në PS?!” Belind Këlliçi i përgjigjet ‘ngacmimit’ nga Erion Veliaj - Vizion Plus

2939
18
6
00:01:19
30.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Format informativ i cili do tu sjellë cdo mëngjes informacione të bollshme dhe utilitare për të nisur një ditë sa më mbarë. Autore Pranvera Borakaj, moderuar nga Alma Çelaj dhe Xhoi Malesia "7 pa 5" është një revistë e temave soft e jo vetëm, duke orientuar vëmendjen e audiencës e duke synuar të nxisë tek ajo reagimet lidhur me ngjarje apo dukuri pjesë e jetës sonë të përditshme... #7pa5 #vizionplustv #belindkelliçi

Belind Këlliçi përplaset ashpër me Ylli Rakipin dhe analistët - Të Paekspozuarit në MCN TV

49998
208
167
02:22:21
31.10.2022

Të ftuar në studio: Belind Këlliçi, Lorenc Vangjeli, Enton Abilekaj, Neritan Sejamini. “Të Paekspozuarit”, një emision nga Ylli Rakipi në MCN TV. #tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #lorencvangjeli #entonabilekaj #neritansejamini #tpz #erionveliaj #iliralimehmeti #partiademokratike #saliberisha #primaret #pd

Belind Kellici: Pse vendimi i grupit Alibeaj shkon në favor të Ramës dhe Veliajt

2528
9
7
00:06:22
01.11.2022

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 në facebook : 🤍 Ndiq News24 në instagram : 🤍 Ndiq News24 në Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

7pa5 - Belind Këlliçi: Veliajn do ta çoj para drejtësise, e akuzojnë për lidhje me krimin

1971
11
16
00:40:09
30.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Format informativ i cili do tu sjellë cdo mëngjes informacione të bollshme dhe utilitare për të nisur një ditë sa më mbarë. Autore Pranvera Borakaj, moderuar nga Alma Çelaj dhe Xhoi Malesia "7 pa 5" është një revistë e temave soft e jo vetëm, duke orientuar vëmendjen e audiencës e duke synuar të nxisë tek ajo reagimet lidhur me ngjarje apo dukuri pjesë e jetës sonë të përditshme... #7pa5 #vizionplustv #belindkelliçi

Belind Këlliçi ofrohet kandidat për kryetar bashkie të Tiranës, reagojnë Meta dhe Berisha

1458
2
3
00:04:54
27.10.2022

#oranews #belindkellici #ilirmeta #saliberisha #pd #partiaelirise Deputeti Belind Këlliçi ka deklaruar sot se është gati të lërë mandatin për të kandiduar përballë kryebashkiakut Erion Veliaj në 14 maj. Po a eshte kjo kandidaturë konsensuale? Ilir Meta: Për ne si PL nuk ka asnjë rëndësi asnjë emër për asnjë lloj funksioni pasi marrëveshja është e qartë. Për ne ka rëndësi që procesi të jetë i mirëorganizuar. Ne do të respektojmë çdo zgjedhje në primare pasi qëllimi është fitorja e zgjedhjeve. Sali Berisha: Kandidati do të dalë nga primaret. Ne këtu ramë dakord që ky koalicion mbështet plotësisht primaret. Përgëzoj të gjithë ata që vendosin të provohen në një garë të pashembulltë ndonjëherë në historinë e këtij vendi. Këlliçi ka shprehur dëshirën, është njëri prej tyre dhe e përgëzoj plotësisht. Sikundër përgëzoj çdo personalitet të partisë ose shoqërisë civile që vendos të provohet në garë për qytetar të parë të Tiranës. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Rama-opozites: Po flisni si mbeturina te komunizmit, reagon Belind Kellici| ABC News Albania

1061
2
0
00:01:17
07.10.2021

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Kushton 82 mijë dollarë? Belind Këlliçi zbulon në Report Tv sesa e ka blerë orën e dorës

14314
37
37
00:01:10
30.03.2022

#reportTV #lajmeshqip #lajme Pas lajmit që ka qarkulluar në media se ora e deputetit Belind Këlliçi kushton 82 mijë dollarë, ai ka treguar vlerën e orës në Report Tv. Në ‘Studio Live’ me gazetarët Arbër Hitaj dhe Migena Sotiri, Këlliçi tha se ora kushton 400 dollarë dhe sipas tij këto shpifje janë sponsorizuar nga Bashkia e Tiranës. “Kjo ka ardhur pas një reagimi tim ditën e djeshme. Unë mund t’ia tregoj., Kam lexuar në media se sot kjo ora ime e dorës, e sponsorizuar nga qeveria dhe Veliaj se më vijnë informacionet, kushton 82 mijë e 400 dollarë. I duhet hequr vetëm 82 mijë se kushton vetëm 400 dollarë dhe nëse Veliaj është i gatshëm të më japë 40 dollarët ia jap dhuratë dhe vetëm të heq dorë nga mashtrimet me opinion publik, vjedhjeve që iu bën taksave të qytetarëve shqiptarë dhe keqtrajtimit që i bën qytetarëve të Tiranës. Këtë të bëjë Veliaj të mos merret me shpifje”, tha Këlliçi në Report Tv.

Quo Vadis – EKSKLUZIVE/ Belind Kellici zbulon per Quo Vadis/ Primaret, me Opoziten - Vizion Plus

398
1
0
00:02:01
03.10.2022

Subscribe: 🤍 Facebook:🤍 Instagram:🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Pikëpyetje opozitare! Përplasjet brenda opozitës për Primaret e PD, dilemat e koalicionit të djathtë dhe shtyrja e protestave janë tema të bisedës në panelin e Quo Vadis. Ne studio me: Belind Këlliçi - Deputet PD Silva Caka - Sekretare e Marrëdhënieve me Publikun në Partinë e Lirisë Ben Andoni - Analist Arben Skënderi - Analist - Një “talk show” i vendosur në një orar “prime time”, çdo të hënë ora 21:00 që në thelb nuk synon ti shtohet numrit të madh të emisoneve të aktualitetit politik, më tepër sesa ka si objektiv të sjell një trend të ri të komunikimit publik në studiot televizive. Formati “face to face” synon të përcjell mesazhe të drejtëpërdrejta dhe lehtësisht të perceptueshme nga publiku. #quovadis #vizionplustv #pranveraborakaj

Belind Këlliçi zgjidhet kreu i ri i FRPD: Puna jonë e parë nis më 8 dhjetor

927
3
1
00:00:44
06.12.2015

Subscribe në Ora News këtu 🤍 Belind Këlliçi është zgjedhur kreu i ri i FRPD-së. Këlliçi ka fituar më një diferencë rreth 700 votash kundrejt rivalit të dytë, Ervin Salianji. Këlliçi mori 4706 vota, kundrejt Ervin Salianjit me 4132 vota dhe Oriela Nebiaj me 1105 vota. Në shpalljen e rezultateve, kreu i ri i FRPD, Këlliçi garantoi se do të të japë mksimumin për FRPD. “Duhet një punë e madhe për të rinjtë e FRPD, unë do të jap angazhimin tim maksimal. Puna jonë e parë do të nismë më 8 dhjetor” Për më shumë klikoni në 🤍

Tërhiqet nga gara Alimehmeti, Belind Këlliçi kandidat i Berishës për Tiranën përballë Erion Veliajt

3487
13
21
00:06:19
05.12.2022

#reportTV #lajmeshqip #lajmeBelind Këlliçi është zyrtarisht kundërshtari i Erion Veliaj për Bashkinë e Tiranës. Kjo pasi mjeku Ilir Alimehmeti me të cilin ishte në balotazh, u tërhoq nga gara ditën e sotme. Në fjalën e tij, tashmë kandidati fitues në primarët e Rithemelimit për bashkinë kryesore të vendit, falenderoi gjithë demokratët e vlerësoi procesin e primareve si një ogurt të mirë në politikën shqiptare.

"Dua të dal përballë Veliajt" Belind Këlliçi garon në primaret e PD për Bashkinë e Tiranës

1261
12
10
00:13:03
27.10.2022

#oranews #tirane #pd #bashkiatirane #belindkellici Belind Këlliçi është kandidati i parë që do të garojë për primaret e PD-së për Bashkinë e Tiranës. “Tirana ka nevojë dramatike për ndryshim. Tirana po privatizohet nga mafia e ndërtimit dhe e pastrimit të parasë me ndihmën e Veliajt. Veliaj është i vetmi që ka konkuruar Edi Ramën për keqqeverisjen e modelin antivlerë. Jam i kundërti i modelit Erion Veliajt" tha Këlliçi në deklaratë për median. "Dua të dal përballë Erion Veliajt e ta mundim me votë" tha ai. Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Belind Këlliçi në studio mes 12 personazheve të 2022: Është paneli ku ndihem më i nderuar

1239
4
3
00:01:50
29.12.2022

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Belind Këlliçi dhe Ilir Alimehmeti në balotazh në primaret e Tiranës, Kalaja: Këlliçi fitues

2245
6
5
00:11:00
05.12.2022

#oranews #adrianakalaja #primaret #belindkellici Përfundon numërimi i votave të primareve të PD-së në Tiranë. Belind Këlliçi dhe Ilir Alimehmeti shkojnë në balotazh që do të mbahen të dielën tjetër. Këlliçi mori 200 vota më pak për të arritur 50% Belind Këlliçi ka marrë 4040 vota nga 8470 vota gjithsej. Ndërsa Ilir Alimehmeti mori 2196 vota. Adriana Kalaja, një nga 7 kandidatet e PD-së në primaret për Tiranën shpreh gadishmërinë për të mbështetur Belind Këlliçin dhe i bën thirrje Ilir Alimehmetit të pranojë humbjen. ‘Sot për interest ë PD-së duhet të mbyllet gara. Nuk duhet të ketë balotazh” tha Kalaja në një intervistë për Ora Neës me gazetaren Katerina Hysenllari ndërsa i bëri thirrje të gjithëve të rreshtohen krah Këlliçit për të nisur betejën kundër Erion Veliajt në zgjedhjet e 14 majit 2022. “Nëse do të isha në vend të dytë do të kërkoja dorëheqjen dhe nëse ka pak dinjitet zoti Alimehmeti duhet ta bëjë. Me pikët që ka fituar, Belind Këlliçi është fitues real dhe moral Unë po të isha në vend të dytë nuk do e çoja prapë PD-në në balotazh. Nga sot duhet të përgatitemi për 14 majin. Për mua Belindi është fitues dhe unë nuk kam asnjë dyshim në këtë pikë. Nëse Ilir Alimehmeti është futur në këtë garë për ti shërbyer PD duhet të japë dorëheqjen. Ne nga sot nuk duhet të humbasim asnjë sekond, por të nisim betejën për të rrëzuar Erion Velinë më 14 maj” Numërimi i votave në Primaret e Tiranës, tashmë i përfunduar ka përcaktuar dhe dy kandidatët që do të shkojnë në balotash përballë njëri-tjetrit. Këlliçi mori 200 vota më pak për të arritur 50%, pra 4040 vota nga 8470 gjithsej. Vetë Adriana Kalaja mori 128 vota. Për më shumë lexoni në: 🤍 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Belind Këlliçi takim me banorët e njësisë Nr.3: Veliaj më i keq se Rama,këtë e thonë edhe të majtët!

2006
14
16
00:04:48
28.01.2023

#oranews #belindkellici #erionveliaj #edirama #politike Në takimin që zhvilloi me banorët e njësisë nr. 3, kandidati i Partisë Demokratike për Tiranën, Belind Këlliçi tha se Turi i Dëgjimit do t’i shërbejë për të ndërtuar një program, që përmban zgjidhjen e shqetësimeve të tyre në çdo zonë të kryeqytetit. “Jam këtu për të dëgjuar dhe për të mbajtur shënim të gjithë problematikat tuaja, në mënyrë që në momentin që ne do të vijmë me prezantimin e programit për Tiranën për 4 vitet e ardhshme, unë dhe ekipi që më shoqëron do të vijë me problematikat konkrete dhe zgjidhjet konkrete në çdo lagje dhe çdo cep të Tiranës. Në ka një arsye, në ka një motiv për të cilin PS dhe PD janë bashkë, është kur thonë që Erion Veliaj është më i keq se Edi Rama. Këtë e thonë të djathtët patjetër, por këtë e thonë edhe të majtët. Veliaj është një e keqe shumë e madhe. Është çështje modeli. Është një model i tmerrshëm për Shqipërinë”, tha Këlliçi në takimin me banorët. Në takim mori pjesë edhe mjeku Ilir Alimehmeti, i cili kërkoi nga kandidati për Bashkinë e Tiranës, të ketë si pikësynim ndaljen e vjedhjes dhe talljes që i bëhet banorëve të kryeqytetit nga administrata aktuale. “Këtu është gjithë pediatria në këtë rrugë që ne po flasim. Këtu vjen gjithë Shqipëria me fëmijët e sëmurë, në hall. I rri mendja se ku është polici. Nuk e kanë idenë njerëzit në Shqipëri, se në Tiranë është ky lloj regjimi policesk. Kanë fëmijën e sëmurë dhe shkojnë atje gjejnë “dhuratën” nga Policia Bashkiake. Dhe tallja aty, thotë “Kjo pagesë shkon për gjelbërimin e Tiranës”. Duhet të ndalni vjedhjen dhe duhet të ndalni talljen”, u shpreh Alimehmeti. Shqetësimet e banorëve qenë të shumta. Një prej qytetarëve denoncoi shembjen e shkollës “Xhezmi Delli” me pretekstin e tërmetit dhe braktisjen e projektit tashmë prej vitesh. “E kanë shembur shkollën dhe ka mbetur e bllokuar. Kërkojnë të vjedhin. Kafshojnë ndonjë copë tokë. Kanë nxjerr një projekt por aty ka vetëm shesh”, tha ajo. “Rrugica Ibrahim Braja e kanë lënë në mizerje. Vazhdimisht gënjejnë. Rrugica jonë është mizerje, thyhen sotokarti përditë”, u shpreh një tjetër banor i zonës. “Tregu taksi ka arritur në zero fare kur Erion Veliaj ka shpërblyer njerëzit e vet me makina të reja, nga 50 mijë euro një makinë. Është krijuar një kaos, që taksitë e vjetra po dalin jashtë loje” u shpreh një tjetër qytetar që kërkoi subvencim për taksitë, njësoj siç bëhet me transportin publik. Në takim u ngrit si shqetësim edhe fenomeni i ndërtimeve pa kriter, që kanë cënuar identitetin e Tiranës. “Kur vijnë të huajt tek Bashkia për takim ai vazhdon t’u japë si dhuratë simbolin e Tiranës. Po sa mirë do ishte ta kishte edhe atë pallatin që po ndërtohet mbrapa. Ta kishte bashkë me atë simbol. Ose kur bëjnë foto, që e retushojnë, e heqin pallatin mbrapa. Thua ishalla është vetëm Sahati dhe nuk është më pallati nga mbrapa?”, tha një qytetar tjetër. Përgjatë takimit, kandidati për Bashkinë e Tiranë ka mbajtur shënim çdo problem që u ngrit nga banorët e zonës nr.3. Për më shumë lexoni: 🤍 Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍 Follow Televizionin Ora News

'Çim Peka Live'/ Belind Këlliçi përballë Erion Veliajt? (27.10.2022)

19105
94
45
01:31:34
27.10.2022

'Çim Peka Live'/ Belind Këlliçi përballë Erion Veliajt? Të ftuar: Belind Këlliçi, Armand Shkullaku dhe Plarent Ndreca Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #CimPekaLive #CimPeka

Belind Këlliçi përlotet nga fjalimi i Berishës | ABC News Albania

1986
5
9
00:00:37
15.12.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

'Je i ngarkuar', Rama batuta me Belind Këlliçin: Unë të mbaj ty në krah, bëj punët dhe të kthej

4511
14
2
00:00:33
23.02.2022

#reportTV #lajmeshqip #lajme Në Komisionin Hetimor për Inceneratorët, teksa po i përgjigjej pyetjeve të Belind Këlliçit, Rama nuk i ka lënë as batutat. Teksa i tregonte Ramës dokumente, për t'i vërtetuar ato që po thoshte, Këlliçi tha se nuk do që ta ngarkojë kryeministrin me shumë shkresa dhe akte, duke sjellë reagimin e kryeministrit. Ram tha se ai është i aftë të mbajë në krah deputetin, të bëjë punët e madje edhe t'i kthejë përgjigje

Klan News - Viti 2023, viti i zgjedhjeve lokale, Belind Këlliçi i ftuar në Milori Live

196
0
0
00:27:20
09.01.2023

#belindkellici #mirelamilori #milorilive SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

Top Show, 18 Nentor 2015, Pjesa 2 - Top Channel Albania - Talk Show

831
2
0
00:21:13
19.11.2015

Tema: Gara për kreun e FRPD-se Te ftuar: Belind Kellici, Ervin Salianji, Oriela Nebiu, Mark Marku, Mentor Nazarko

Këlliçi-Maznikut: Mos më bëj humoristin, lidhi energjinë familjes së të ndjerit

1272
9
3
00:03:05
15.12.2022

ÇIM PEKA LIVE/ A e shpëton Ramën kapja e drejtësisë? Të ftuar: Belind Këlliçi, Armand Shkullaku, Alban Dudushi dhe Arbjan Mazniku Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #CimPekaLive #CimPeka

7pa5 - Me Tironën apo Partizonin?! Belind Këlliçi tregon se me kë është tifoz - Vizion Plus

614
2
0
00:01:29
30.12.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Format informativ i cili do tu sjellë cdo mëngjes informacione të bollshme dhe utilitare për të nisur një ditë sa më mbarë. Autore Pranvera Borakaj, moderuar nga Alma Çelaj dhe Xhoi Malesia "7 pa 5" është një revistë e temave soft e jo vetëm, duke orientuar vëmendjen e audiencës e duke synuar të nxisë tek ajo reagimet lidhur me ngjarje apo dukuri pjesë e jetës sonë të përditshme... #7pa5 #vizionplustv #belindkelliçi

"Dua të dal përballë Veliajt" Belind Këlliçi garon në primaret e PD për Bashkinë e Tiranës

467
5
4
00:02:28
27.10.2022

#oranews #belindkellici Belind Këlliçi është gati të lërë mandatin e deputetit për të kërkuar drejtimin e Bashkisë së Tiranës. Ish-kryetari i Forumit Rinor të PD-së, ndër deputetët më të votuar në Tiranë, vendosi që të futet në garë brenda partisë me synim mundjen e Erion Veliajt në zgjedhjet e 14 majit. Belind Këlliçi, ka vendosur të kalojë në një tjetër sfidë, duke synuar që të përballet me Erion Veliajn për Bashkinë e Tiranës. Por deri sa të arrijë në këtë pikë, ish-drejtuesi i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, do duhet të fitojë betejën brenda forcës së tij politike, një betejë e cila nuk është e lehtë, duke marrë parasysh faktin se për herë të parë kandidatët do të dalin nëpërmejt procesit të primareve. "Unë i hyj me bindje kësaj gare, pikërisht sepse jam i kundërti i “modelit Veliaj”. Nuk jam i shantazhueshëm nga askush brenda dhe jashtë partisë ku kontribuoj, Në ndryshim nga Erioni, nuk jam peng i askujt që mbi kokë i tund dosjen e të ndjerit Ardit Gjoklaj, dosjen e inceneratorit të Tiranës, dosjen e Teatrit Kombëtar dhe të lejeve abuzive të ndërtimit, që janë dhënë në zonat e mbrojtura dhe kryesisht në qendrën historike të Tiranës". Si një i ri në politikë, ku shkallët e ngjitjes kanë qenë jo të lehta, Këlliçi, tha se Tirana meriton shumë, duke e akuzuar Erion Veliajn si të korruptuar, mashtrues dhe shkatërrues të qytetit. “Tirana ka nevojë dramatike për ndryshim. Tirana po privatizohet nga mafia e ndërtimit dhe e pastrimit të parasë me ndihmën e Veliajt. Veliaj është i vetmi që ka konkuruar Edi Ramën për keqqeverisjen e modelin antivlerë. Jam i kundërti i modelit Erion Veliajt. Dua të dal përballë Erion Veliajt e ta mundim me votë". Ai ende nuk e ka një program për Tiranën e kjo do të shkruhet në takim me qytetarët, por u zotua dhe foli për të verteta të kryeqytetit, të cilat nuk duken në kamerat e propagandës. "Ju kërkoj që bashkë t’i japim fund këtij modeli politik! Unë nuk e pranoj dot këtë model për Tiranën. Ju e refuzuat këtë model në vitin 2019, kur dhe në garë me veten, Veliaj mori 6% të votave të qytetarëve, dhe kur mijra votat e pavlefshme të administratës së Bashkisë Tiranë, u manipuluan". Belind Këlliçi, i cili në zgjedhjet e fundit rezultoi ndër deputetët më të votuar në Tiranë, kërkoi mbështetjen e qytetarëve për të mundur atë që e quajti model i gënjeshtrës dhe shkatërrimit. "Mbështetja juaj për mua është besa që më jepni, dhe me besë do t’jua kthej". Është i vetëdijshëm për problemin e madh që ka forca e tij politike, ndaj e ka një thirrje të hapur për demokratët. "Një thirrje të vecantë e kam për demokratët, sado e kudo qofshin, që e gjejnë veten të shmangur, që shohin se ideja e tyre nuk banon e plotë te Partia Demokratike. Vetëm duke shkëmbyer mund të pajtohemi. Vetëm duke u pajtuar mund të shërohemi. Vetëm të bashkuar mund të punojmë për Tiranën! Është koha që bashkia të punojë për njerëzit dhe jo njerëzit për bashkinë! Ndaj me demokratët dhe qytetarët e Tiranës, ne do të bashkohemi, si kurrë më parë". Deputeti demokrat, rezulton që të ketë edhe mbështetjen e fortë të Ilir Metës në këtë garë për kryeqytetin e mësohet se emri i tij është mbështetur drejtëpërdrejtë nga ai në takimet që ka zhvilluar me Sali Berishën, gjatë diskutimeve për termat e marrëveshjes. Këlliçi tha se do bëjë gjithçka të jetë kandidat i Partisë Demokratike, por dorën do ja shtrijë çdo qytetari, për ti dhënë fund shkatërrimit, mafies së betonit, shkatërrimit të trashëgimisë apo largimit të rinisë. "Unë jam një kandidat i demokratëve, por u shtrij dorën të gjithë qytetarëve, nga qendra e në periferi, kudo, në cdo rrugë, lagje e njësi, sepse Tirana duhet të jetë e të gjithëve!" Për më shumë lexoni në: 🤍 Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Belind Këlliçi i kujtoi babain, përlotet vajza e Bujar Nishanit

1664
3
4
00:10:06
08.12.2022

#oranews #belindkellici #bujarnishani Vajza e Bujar Nishanit, pjesë e të rinjve të Partisë Demokratike është përlotur sot në aktivitetin që po organizohet në kuadër të Ditës së Rinisë nga kjo forcë politike. Ishte Belind Këlliçi, ai i cili përkujtoi figurën e presidentit Bujar Nishani gjatë fjalës së tij, dhe në atë moment e reja u përlot për babain e saj, i cili ndërroi jetë pak muaj më parë nga COVID. ‘Një përshëndetje shkon për Rudina Hajdarin, vajzën e Azem Hajdarin, Fiona Nishanin, vajzën e presidentit Bujar Nishani dhe Glauk Olldashin djalin e Sokol Olldashit, tre emblema këto të PD-së.’- tha Këlliçi. Për më shumë lexoni në: Follow Televizionin Ora News Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram 🤍 Twitter 🤍

Belind Kellici jashte politikes, i pasionuar pas sportit te tenisit - "Fitness Zone" | ABC News

669
7
0
00:16:56
27.03.2021

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Primaret, Alimehmeti tërhiqet nga balotazhi. Belind Këlliçi zyrtarisht kandidat për "vendoret"

322
1
1
00:02:00
05.12.2022

#gazetapanorama #panoramaonline #panoramaalbania Klikoni për të lexuar më shumë në linkun - 🤍 Për të ndjekur kanalin tonë në YouTube bëni subscriber në: 🤍 Like Gazeta Panorama Online në Facebook: 🤍 Follow Gazeta Panorama në Instagram: 🤍 Follow Gazeta Panorama në Twitter: 🤍

Këlliçi i nxjerr videon Ramës me Stela Gugalljan dhe Klodian Zoton, Kryeministri: Nuk i njoh

10907
32
12
00:05:11
23.02.2022

#komisionihetimor #edirama #joridatabaku #inceneratore Deputeti demokrat Belind Këlliçi i ka nxjerrë një video Kryeministrit Edi Rama ku është ai në inceneratorin e Elbasanit më 18 Prill 2017, ku të pranishëm janë edhe biznesmenët Klodian Zoto dhe Stela Gugallja. Gjatë diskutimeve në Komisionin Hetimor Parlamentar, Këlliçi e pyeti Ramën si ka mundësi që nuk i njeh këta biznesmenë të inceneratorëve, sikurse u shpreh dhe vetë kreu i qeverisë. Por sërish Rama u shpreh se nuk i njeh personalisht. Belind Këlliçi: Zoti Rama, unë kam këtu një video të 18 Prillit 2017 tuajën ku ju jeni në inaugurimin, një ceremoni në inceneratorin e Elbasanit. Ku çuditërisht pas jush, Stela Gugallja, ja ku jeni ju se jeni edhe 2 metra, marshallah, është Klodian Zoto, e keni me video. Ju thoni që këta nuk i njihni ndërkohë që këta persona në vizitën tuaj në Elbasan më 18 Prill 2017-të si pronar të inceneratorit të Elbasanit ju kanë shoqëruar gjatë ceremonisë ku ju keni marrë pjesë. Ka edhe pamje të tjera që mua më kanë ardhur nga gazetarë që në fakt juve ju shoqërojnë gjatë gjithë turit. Pronarët e kompanisë shoqërojnë Kryeministrin në një vizitë në impiant. Si e shpjegoni këtë? Sepse sapo thatë që nuk keni marrëdhënie, por edhe mund t’i njihnit. Këta janë këtu prezent 3m larg jush. Edi Rama: Në qoftë se ti njeh gjithë njerëzit që i ke pas 3 metra mbrapa unë nuk e kam këtë kapacitet. Belind Këlliçi: Po ke shkuar tek biznesi i tyre? Edi Rama: Unë kam shkuar në shumë biznese. Realisht ka njerëz me të cilët kam folur, kam dëgjuar emrin, ka njerëz që kanë ndenjur mbrapa. Por nuk po i shmangem, mund t’i njihja, por është njësoj si të them unë tani ja ku është një fotografi e djalit të liderit historik me një grup trafikantësh të sapo arrestuar për një kokainë edhe të ngrija mbi këtë fotografi unë tani një narrativë, kur jemi duke ngrënë e duke pirë jo 3 metra mbrapa. Nuk i njoh dhe më nxorre një video 3 metra mbrapa meje, me gjithë respektin unë 3 metra mbrapa tani njoh disa nga këta, por nëse unë sot nuk do kisha kthyer kokën e do ishin disa të tjerë si do quhej që i njoh? Marrëdhënia ime është kjo, nuk ka rëndësi fare se kush është ai ose ata që ulen me mua për punë të caktuara. Vendimmarrjet e mia bazohen tek kush jam unë, nuk bazohen fare se kush është afër meje. Qoftë biznesmen, politikan, lider ndërkombëtar, vendimmarrjet e mia bazohen tek kush jam unë. Unë kur vendos kam parasysh vetëm një gjë, ke edhe mundësinë të verifikosh për të kaluarën time mund të pyesësh edhe për raportin tim me lekun, vetëm emri ka rëndësi dhe prandaj jam shumë i prerë. Nuk lëshoj njeri deri në momentin që më lëshon mua, mision tim, punën time, skuadrën, dikush që nga mbrapa bën punët e veta nuk kam asnjë mëshirë unë në këtë pikë. SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

"Ishe ulur me oligarkun në dasmë, qenke si Veliaj!"/ Ylli Rakipi "shpërthen" ndaj Belind Këlliçit

79645
291
180
00:11:31
01.11.2022

Emisioni i plotë: 🤍 “Të Paekspozuarit”, një emision nga Ylli Rakipi në MCN TV. #tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #lorencvangjeli #entonabilekaj #neritansejamini #tpz #erionveliaj #iliralimehmeti #partiademokratike #saliberisha #primaret #pd

Këlliçi-Haxhiut: "Goditjen më të madhe Bashës ia dhe ti sepse..."

9056
25
20
00:01:55
22.03.2022

#pd #lulzimbasha #saliberisha #seliapd #demokrate #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Sherri me Kokalarin/ Belind Këlliçi: Nëse vërtetohen akuzat e saj në gjykatë, dorëzoj mandatin!

25903
74
28
00:10:04
25.06.2022

Emisioni i plotë: 🤍 'Të Paekspozuarit', një emision nga Ylli Rakipi në MCN TV. Për më shumë vizitoni faqen tonë: 🤍 #tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #monikakryemadhi #belindkellici #arjancani #lorencvangjeli #opozita #partiademokratike #lsi #pd #saliberisha

Kandidat për bashkinë e Tiranës? Përgjigjet Belind Këlliçi | ABC News Albania

2609
10
7
00:20:12
20.06.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

Belind Këlliçi: Bllako dhe Koka vetëm pikënisja, prangat duhet të tunden mbi Ramën - Vizion Plus

4566
18
4
00:02:03
29.03.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Belind Këllici, nëpërmjet një dalje nga selia blu tha se Alqi Bllako dhe Lefter Koka, dy përfaqësues të mazhorancës janë vetëm pikënisja e aferës së Inceneratoreve. Sipas deputetit demokrat, nëse sot drejtësia do t’i shkojë deri në fund aferës së inceneratorëve, pa asnjë mëdyshje, prangat duhet të tunden mbi Ëngjëll Agaçin, Arben Ahmetaj, Erion Veliajn dhe mbi të gjitha sipas tij, kryeinskenuesin e kësaj afere, regjisorin dhe urdhëruesin e kësaj afere, Edi Ramën. Sot shqiptarët kanë parë se organi i akuzës ka lëshuar një seri urdhër arrestesh por i ka lëshuar për shërbëtoret e pushtetit.Pa diskutim ata që kanë hedhur firmën në këtë aferë janë përgjegjës, por ideatorët dhe përfituesit e vërtetë sikundër ne kemi vite që e themi, por e keni parë të faktuar me prova dhe dokumente, me prova autentike këto 6 muajt e fundit që nisin me Edi Ramën, Erion Veliajn, Arben Ahmetaj dhe Engjell Agaçin. Vërtetë sot ka patur disa urdhër arreste ne inceneratorin e Fierit dhe të Elbasanit, por kreu i gjithë kësaj vjedhje është inceneratori i Tiranës, është skema mafioze me inceneratorin e Tiranës dhe personi përgjegjës është Erion Veliaj, i cili me firmën e tij, personalisht i ka hapur rrugë koncenionarit për të marrë 128 mln euro, një kompani e cila është themeluar 24 ore para se të merrte kontratën me shtetin shqiptar. Pyetjes së gazetareve përse ai votoi kundër raportit të Jorida Tabakut në komisionin hetimor parlamentar për Inceneratoret, Belind Kellici iu përgjigj: Unë kam votuar kundër dhe ua rithem këtu që 100 herë i vendosur në atë situatë do të votoja kundër. Arsyeja ka qenë një dhe e vetme; nuk më është bërë transparencë mbi raportin dhe draft raportin final. Nuk më është dhënë mundësia që të jap opinionin tim mbi raportin final dhe të jeni të sigurt që me provat që kam paraqitur unë në Komision do të jepja një ndihmë shtese në hartimin e raportit final për të rënduar edhe më shumë pozitën e të gjithë zyrtarëve të përfshirë në këtë aferë. Kjo nuk ka të bëjë dhe nuk ka lidhje me rarportin e dorëzuar nga komisioni, dhe as me votat e dorëzuara në parlament. Kjo ka të bëjë me faktin që është bërë me të vërtetë transparencë dhe opinion publik ka patur shansin këtë radhë të njihet me një aferë e cila qëndronte e mbuluar qëllimisht për vite me radhë nga media kryesore në vend, për shkak se paratë e inceneratorëve shkonin edhe për të blerë heshtjen e mediave.

“Këllici ndër kandidatët me konkurues”, Zaloshnja: Veliaj një ekuacion i njohur

3868
7
0
00:01:22
10.11.2022

EduardZaloshnja: Sondazhi, Belind Kellici nder kandidatet me konkurues te opozites, pas tij Alimehmeti e Bogdani. Veliaj nje ekuacion i njohur per elektoratin, ka nje rezerve prej 40 mije votash

Shpërthen Evi Kokalari: Belind Këlliçi ka vjedhur, Gjekmarkaj katunaresk

4695
24
22
00:31:20
03.10.2022

Një mëngjes vibrant, me dozën e nevojshme të informacionit dhe argëtimit, për t’a nisur ditën mbarë, me energjinë dhe optimizmin e duhur me Greta Topjana dhe Kloida Gjuzi. Nga e hëna në të premte ora 07:00-09:00Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GoodMorningsAlbanias#euronewsalbania

Këlliçi replika me Haxhiun: Mos bëj sikur shqetësohesh për PD-në sepse ke hallin e Ramës

43839
103
74
00:07:19
22.03.2022

#BelindKellici #EdiRama #BatonHaxhiu Në emisionin “Opinion” në Tv Klan gazetari Baton Haxhiu dhe deputeti i PD-së, Belind Këlliçi kanë replikuar me njëri-tjetrin. Sipas Këlliçit, Haxhiu ka hallin e Ramës. Nga ana tjetër, gazetari i është kthyer se nuk është me asnjërën palë, por për të analizuar situatën në të cilën ndodhet PD-ja. Belind Këlliçi: Mos bëj sikur shqetësohesh për PD-në sepse ke hallin e Edi Ramës, mos më bëj sikur të dhimbset PD-ja. Baton Haxhiu: Unë po bëj analizë, nuk kam ardhur si palë. Unë thyerjen me PD e kam pasur për shkak të vjedhjes së votës në vitin 2011 dhe a e di për kë u vodh vota?! Për Lul Bashën. Belind Këlliçi: Dhe u bëre me Edi Ramën? Baton Haxhiu: Jo. Unë bëhem me të vërtetën. Atë që dëgjova nga ju, dorën në zemër, është lajm i keq për Partinë Demokratike. Ju nuk po e shikoni esencën e problemit pse keni ardhur deri këtu. #Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

“O Belind se je pak i vogël”, Kulla i kthehet Këlliçit

55766
111
67
00:05:46
24.06.2022

#ZonëeLirë, një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe ndërkombëtare, duke i përcjellë ata nëpërmjet personazheve që ideatori dhe drejtuesi i emisionit, #ArianÇani në studio. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow rtvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Këlliçi kandidat për kryetar të Bashkisë së Tiranës? Berisha: Ka shprehur dëshirën, e përgëzoj

1420
11
2
00:03:37
27.10.2022

#saliberisha #ilirmeta #saliberisha Në një konferencë të përbashkët për mediat së bashku me kryetarin e Partisë së Lirisë me të cilin firmosën marrëveshje paraelektorale, kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha është shprehur se kandidatët për secilin nga bashkitë e vendit do të zgjidhen përmes procesit të primareve. Gjatë fjalës së tij, kryedemokrati Berisha ka thënë se deputeti i PD-së Belind Këlliçi, ka shprehur dëshirën për të dorëzuar kërkesën për të qenë pjesë e procesit të primareve për zgjedhjen si kandidat për kryetar të Bashkisë së Tiranës. Sali Berisha: Kandidati për qytetar të parë të Tiranës dhe Shqipërisë do të dalë nga primaret dhe këtu ne ramë dakord se ky koalicion mbështet primaret. Unë përgëzoj të gjithë ata të cilët vendosin të provohen në një garë të pashembullt ndonjëherë në historinë e këtij vendi që synon t’i japë fund kryetarokracisë, synim të përmbysë praktikat e vjerat të zgjedhjeve të përfaqësuesve. Këlliçi është njëri nga ata që ka shprehur dëshirën dhe unë e përgëzoj plotësisht, ashtu sikundër përgëzoj secilin personalitet të partisë ose shoqërisë civile që vendos të provohet në garë për qytetar të parë të Tiranës apo funksione të tjera. SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Follow Klan News on Facebook: 🤍 Follow 🤍klannews on Instagram: 🤍 #KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

LIVE nga New Jersey, PD nis organizimin e saj në SHBA dhe tur dëgjese me diasporën

2893
46
01:21:37
05.02.2023

LIVE nga New Jersey, PD nis organizimin e saj në SHBA dhe tur dëgjese me diasporën. Deputetet e PD, Oerd Bylykbashi dhe Belind Kellici, takim me diasporën shqiptare Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #BelindKellici #OerdBylykbashi

Adi Krasta në 'A Show' - Belind Këlliçi (01.11.2022)

150
1
00:15:15
01.11.2022

Adi Krasta në 'A Show' Të ftuar: Besim Dina, Belind Këlliçi, Genc Burimi, Aleksandër Kovaçi, Ervin Goci dhe Genti Çela Autor: Adi Krasta Producent ekzekutiv: Rudin Feka Për më shumë informacione vizitoni: 🤍 Subscribe "Syri Tv" në YouTube Like Syri Tv në Facebook: 🤍 Like Syri.net në Facebook: 🤍 Follow syri.tv në Instagram: 🤍 #SyriTv #AShow #AdiKrasta

Belind Këlliçi voton në primare: Ditë feste për Partinë Demokratike

187
3
0
00:03:33
04.12.2022

Media informative më e ndjekur në të gjithë Botën. Euronews Albania mbulon Shqipërinë, Kosovën, Maqedoninë e Veriut dhe Malin e Zi. Informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative vetëm në ekranin e Euronews Albania. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 #GlobalWeekend#RenaldoSalianji#euronewsalbania

Belind Këlliçi tregon se çfarë do të ndodhë në "Referendumin" e datës 18 Dhjetor

5578
17
21
00:05:58
15.12.2021

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Open#TopChannel

Назад
Что ищут прямо сейчас на
belind kellici uzbek millioneri pl ЧБУ Alex Crawford HonorOfKings как работает УЗО roblox animes электротрицикл рецепт пористого бисквита alan ikan nila babon babon Денов машина бозори Юмор ажурныйузорспицами все для охоты discord lag fix как в iCloud скинуть фото с iPhone groov каха