Kemi ngrene si Italianet (shum momente per te qeshur…)

72770
71
1974
20.11.2022
Couple.rn

Couple.rn

73659967
165000
169
11.01.2020
DE
Описание видео:

Edhe mos harroni, WE LOVE YOU! Per me shume: Instagram: 🤍instagram.com/couple.rn TikTok: 🤍🤍tiktok.com/🤍couple.rn Direct: couple.rn🤍hotmail.com

Кадры из видео
Kemi ngrene si Italianet (shum momente per te qeshur…)
Kemi ngrene si Italianet (shum momente per te qeshur…)
Kemi ngrene si Italianet (shum momente per te qeshur…)
Kemi ngrene si Italianet (shum momente per te qeshur…)
Тэги из видео
Комментарии пользователей:
Rea Sejdiu
2022-12-05 12:43:49

Pse nuk bëni edhe ju Vlogmas? Ju dua❤❤❤❤

Mamudije Mamuti
2022-12-03 13:55:05

Pse zbeni vlogmas❤️❤️

Steisi Eleni Zylfo
2022-12-03 09:21:11

ooooooooooooooooooooooooooo ju dua shum krejt dashurine qe e kom e dha te ju edhe mundohna me marr shum koh mi ju pa juve dhe videot e juja te shkelqyera ❤️🛡️🌟🥰

albanian
2022-12-03 07:40:45

Ku e keni chichon

Anisa👑Zymeri
2022-11-30 19:23:21

Njomz Rinor veq vazhdoni me video I love so much💜💚

Lili Damelio
2022-11-30 18:16:03

Kur keni me qit videon tjeter aiii mo

Lendrit Krasniqi
2022-11-30 16:03:48

Pershendetje jeni me te miret,pse spo e beni nje video me nje aplikacion qe eshte truth or dare,ish aplikacion shum i mire dhe kish shum gjera interesante qe po thojke me ba .

Dh F
2022-11-26 07:49:21

Video ishte fantastike,,interesante te tjerat qe na presin ,,,gjuha hahhahah 👌❤️❤️

Kosova Shqipria
2022-11-23 18:32:14

Shum fps-ja e dobet

Avni Kryeziu
2022-11-22 19:08:43

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Avni Kryeziu
2022-11-22 19:07:21

🐹🌷🌷🐹💋🐹💋🐹💋🐹💋🐹💋🐹💋🌷❤💋🐹🌷🐹🌷

RREZELIND KASTRATI
2022-11-22 18:40:53

Me googel translit menzi kum mujt mi ra n fije po mir osht me rendsi se edisha shka jeni tyj than🤣🤣🤣🤣🤣🤣jeni mat qartit veq vazhdoni❤❤😍😍

Ana Onioni
2022-11-22 17:07:59

Hii a do beni nje calleng per 24 hours me nejt me rroba te ttrasha me cizme xhup e me shum sene te trasha

Griselda Xhahu
2022-11-21 20:51:09

Jeni me te miret Rinor Njomza ❤️❤️❤️ Love you

non sense
2022-11-21 17:16:57

Boneni no video me honger dyt me nga nje ngjyr per 24 ore
😃❤

Gent Hajdaraj
2022-11-21 17:02:41

nese ju shohin italiant tu hanger pizza me thik edhe pirun ju vrasin🤪😓

Suela Shala
2022-11-21 15:27:04

Ju baft mit pizza shpresoj tjeter te dilni tu nigjue kongen "Gandi - 3 telefona "🖤👼🖤🙃🖤🙃🙃

Ardina Hasani
2022-11-21 15:18:00

Veq vazhdoni jeni mat mirt nbot❤❤❤Njomza&Rinor ju dua shumm❤❤❤

Erion Krasniqi
2022-11-21 12:32:06

Mat mira se te properit Proper Pizza nuk ka

Что ищут прямо сейчас
игры покер สวดมนต์ ไหว้พระ landspeed racing venucia ชุติมา พึ่งความสุข ผู้ประกาศข่าวในพระราชสำนัก исраэль адесанья слова после боя vasiliy lomachenko проверка подрядчика бенедетта как правильно взбивать сливки лучшие голы клоппа что скрипит измеритель тока смазки shimano samooham climax розыгрыш геншин как правильно пересадить розу akrien premium кряк как пополнить binance короткие видео
Похожие видео
18.12.2022
I bejme Prank Elones//Dhurate per Angelon//Prishet laptopi 🙁//Vlogmas Day 18//Dezi Lami

I bejme Prank Elones//Dhurate per Angelon//Prishet laptopi 🙁//Vlogmas Day 18//Dezi Lami

02.12.2022
Reagimi i nje djali kur merr PlayStation 5 |+ pushime ne Amsterdam |Birthday Vlogmas Day 2|Adisa Gjo

Reagimi i nje djali kur merr PlayStation 5 |+ pushime ne Amsterdam |Birthday Vlogmas Day 2|Adisa Gjo

02.11.2022
PRANK, Njomza eshte tu t'tradhtu, Te shohim si reagon burri (nuk e prita fare kit reagim!)

PRANK, Njomza eshte tu t'tradhtu, Te shohim si reagon burri (nuk e prita fare kit reagim!)

22.10.2021
BEJME USHQIM SE BASHKU ! (shume te shijshme)

BEJME USHQIM SE BASHKU ! (shume te shijshme)

25.11.2020
24 ORË NË MAKINË, *na helmon rinori me gazra dhe shum gjera tjera extrem funny... | Couple rn

24 ORË NË MAKINË, *na helmon rinori me gazra dhe shum gjera tjera extrem funny... | Couple rn

04.12.2022
PRANK - E LO GRUJEN NE BESIM QE MUNDET TE I SHPENZON 100€ PERQEF TVETIN (behet shume nervoz)

PRANK - E LO GRUJEN NE BESIM QE MUNDET TE I SHPENZON 100€ PERQEF TVETIN (behet shume nervoz)

22.03.2020
YOGA CHALLENGE | (GONE WRONG) * 🇦🇱 E kom thy këmbën 😭*

YOGA CHALLENGE | (GONE WRONG) * 🇦🇱 E kom thy këmbën 😭*

22.05.2022
Ta shohim reagimim e tyre, JA BEJME SURPRIZE FAMILJES RINORIT NE KOSOV

Ta shohim reagimim e tyre, JA BEJME SURPRIZE FAMILJES RINORIT NE KOSOV

08.10.2022
Dasma jone (Couple RN) nate magjike dhe e pa harruar VLOG

Dasma jone (Couple RN) nate magjike dhe e pa harruar VLOG

26.09.2022
BRIDE TO BE - Surprize nga rinori dhe shoqet weekend ne kroaci 👰🏻‍♀️🥂

BRIDE TO BE - Surprize nga rinori dhe shoqet weekend ne kroaci 👰🏻‍♀️🥂

18.07.2022
Nisemi per ne kosov me makine, si kemi kalu ne kufi, ka pas kolon te gjat? Vlog

Nisemi per ne kosov me makine, si kemi kalu ne kufi, ka pas kolon te gjat? Vlog

28.12.2022
KOSOVO VLOG - na humbin bagazhet, behemi shum nervoz…

KOSOVO VLOG - na humbin bagazhet, behemi shum nervoz…

08.07.2020
5 SECONDS CHALLENGE + DENIM TE RENDE ! (Me 6 persona...)

5 SECONDS CHALLENGE + DENIM TE RENDE ! (Me 6 persona...)

06.11.2022
JA ZGJEDHIM VESHJET NJERIT TJETRIT ME SY TE MBYLLUR NE NJE DYQAN (shpenzojim para kot…)

JA ZGJEDHIM VESHJET NJERIT TJETRIT ME SY TE MBYLLUR NE NJE DYQAN (shpenzojim para kot…)

24.01.2021
PRANK, MKA PUTH NJE FEMER TJETER, ta shoh si reagon gruaja... (eskalon situata)

PRANK, MKA PUTH NJE FEMER TJETER, ta shoh si reagon gruaja... (eskalon situata)

20.03.2022
WHISPER CHALLENGE | QELLOJA FJALES SHQIP VETEM ME LEXIMIN E BUZVE + DENIM !!!

WHISPER CHALLENGE | QELLOJA FJALES SHQIP VETEM ME LEXIMIN E BUZVE + DENIM !!!

24.05.2020
NOODLES CHALLENGE + DENIM | EDHE LOJ SHPERBLYSE !

NOODLES CHALLENGE + DENIM | EDHE LOJ SHPERBLYSE !