Marchenko Marketing

20557
515
12
11.12.2012
UA

Привіт! Мене звати Марченко Олексій, я засновник агенції Marchenko Marketing та осередку підтримки українського бізнесу Help Ukrainian Business. Моя робота – відкривати нові маркетингові можливості для бізнесу та допомагати підприємцям заробляти більше. У своїх відео я ділюся корисною інформацію про маркетинг, бізнес та розповідаю про цікаві проекти. Відео виходять українською мовою. Підпишись на канал, щоб підтримати український YouTube та регулярно отримувати корисну інформацію та натхнення для розвитку власної справи. І пам'ятай, з кожним новим підписником десь на сході України стає на одного окупанта менше :)

SMM Marketing маркетинг "социальные сети" фейсбук инстаграм ютуб контент посты публикации продвижение "продвижение в соцсетях" "продвижение в инстаграм" "тик ток" "smm стратегия" "smm агентство" "смм продвижение"

Видео канала
00:06:52
SMM стратегия. Как составить +3 примера

SMM стратегия. Как составить +3 примера

Marchenko Marketing
2548 Просм.
29.03.2020
Назад
Далее
Что ищут прямо сейчас на
Hanzu paper.io all skins Nadankadalacurry Sinf Aahan Drama sharron ps plus leaks division 2 build sirius 1 ser мобильнаяобработка Blippi backyard ig ae_chernyim unique lady ep1 ินิฟะ великий потоп Animasyon serisi dawn visual group ashlee Marina Mikhina звуковая refly harun uber