Top Channel Albania

5696141056
2300000
304414
23.06.2011
AL

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

"top channel" "lajmi i fundit" portokalli "top story" "top news" "breaking news" "big brother" "the voice" pasdite "procesi sportiv" "ne shtepine tone" select "top awards" "shiko kush luan" hipokrati "top show" "pushime on top" "ftese ne 5" "fshatrat e shqiperise" "e diell" "hells kitchen" dilema open "gjurme shqipare" "top talk" "fiks fare" exclusive "wake up" "top talent" "shqiperia live" "ftese ne 5" "goca dhe gra" "a live night" "me ler te flas" perputhen "inside story" "balcan project"

Видео канала
00:24:28
FIks Fare, Episodi i plotë, 1 Shkurt 2023

FIks Fare, Episodi i plotë, 1 Shkurt 2023

Top Channel Albania
3309 Просм.
01.02.2023
Назад
Что ищут прямо сейчас на
Haumea EV review верка сердючка дубай реакция стримеров на shadowraze showdown Angle Snapping вкусные колбаски 坚挺 雪碧 пленка для рамки двери jin 暴徒 แบตมอตอร์ไซค์ Yamaha YZF elex 2 xbox review Summer Squad Goals выхлоп на мотоблог гта капты 脑洞 반찬 майкл ньютон купить